Mamy przyjemność ogłosić, że nawiązaliśmy współpracę z Crowdfunder, wiodącą platformą fundraisingową, która pomaga ludziom urzeczywistniać ich projekty poprzez Crowdfunding. Projekty, które potrzebują dodatkowej pomocy, otrzymają od instantprint trochę "InstantLove" w postaci narzędzi do druku promocyjnego, których potrzebują, aby zapewnić sobie jak najwięcej zobowiązań finansowych.

VOOM to największy w Wielkiej Brytanii i Irlandii konkurs, w którym można przedstawić swoją firmę bezpośrednio Sir Richardowi Bransonowi i wygrać 1 milion funtów. Nadal jest czas, aby wziąć udział w konkursie, a jeśli zaznaczysz pole do crowdfundingu w tym samym czasie (dzięki Crowdfunder!), możesz również mieć szansę na wygranie £50k za zebranie funduszy, jak również głosów w ramach konkursu!

Spotkaliśmy się z jedną z naszych firm, które otrzymują nasze "InstantLove", aby podzielić się tym, dlaczego zaangażowali się w VOOM i dowiedzieć się, jak to wszystko działa...

Poznaj - The Cheeky Panda!

Opowiedz nam o swoim projekcie VOOM w pięciu słowach...

Zrównoważony, Zdrowy, Bambusowy, Chusteczki Toaletowe.

Dlaczego przyłączyłeś się do #VOOM i co ważne - do crowdfundingu w tym samym czasie?

Jest to świetny sposób, aby sprzedać nasz produkt szerokiej publiczności i co najważniejsze, przyciągnąć influencerów, którzy mogą dać innym znać o naszym fantastycznym projekcie.

W jaki sposób crowdfunding Wam pomógł?

Crowdfunding daje nam dużo dobrego PR-u i szersze możliwości medialne, możliwość uzyskania zamówień przedpremierowych, jak również początkowy kapitał obrotowy na rozpoczęcie działalności.

W jaki sposób zachęcacie do składania zobowiązań na VOOM 2016?

Pytamy przyjaciół i rodzinę, Twitter, Facebook, używamy marketingu ulicznego i mediów.

Czy wasz projekt stworzy miejsca pracy?

Tak: to projekt gospodarki cyrkularnej - zamieniamy nadwyżkę bambusa w chusteczkę i tworzymy miejsca pracy na wszystkich etapach, od rolników, przez produkcję, łańcuch dostaw, po naszych pracowników i firmy detaliczne.

Jak projekt wpłynie na poprawę życia ludzi?

Do produkcji chusteczek higienicznych zużywamy 10 milionów drzew rocznie, a lasy na świecie nie są w stanie przetrwać takiego zużycia. Przerzucając się na Bamboo, nie tylko ochronimy lasy deszczowe, ale także będziemy o wiele zdrowsi, szczególnie dla pań i osób o wrażliwej skórze.

Co jest najlepsze w crowdfundingu? Czy zachęciło Cię to do robienia innych rzeczy?

Crowdfunding to świetna zabawa, dał nam również cel, do którego możemy dążyć i pomógł zdefiniować nasze przesłanie na rynku. Pomogło nam to w budowaniu marki i sloganów. Udane biznesy polegają na zarabianiu pieniędzy i dostarczaniu dobrych usług, a crowdfunding to bardzo dobry sposób na przetestowanie biznesu na samym początku.

Gdzie chcecie być za pięć lat?

Chcemy sprzedawać Bamboo milionom ludzi, a przy okazji pomóc ocalić miliony drzew. Nie chodzi o pieniądze, choć nagrody mogą być bardzo miłe, w tym projekcie/biznesie chodzi o to, by zrobić coś dla przyszłych pokoleń i mieć dziedzictwo, z którego możemy być dumni.

Nie jest jeszcze za późno, aby dodać swoją firmę do VOOM - dodaj już dziś, aby mieć szansę na wygranie gotówki, podniesienie swojego profilu i rozmowę z samym Sir Richardem Bransonem. Pobierz swój VOOM na!