Naklejki są narzędziem marketingowym, z którym można się trochę pobawić. Naklejaj je na wszystko w zasięgu wzroku, aby rozpowszechnić swoją markę lub skorzystaj z jednego z naszych czterech pomysłów na kreatywne wykorzystanie naklejek. Zabierzmy się do pracy...

  1. Ładne opakowanie

Umieszczenie kilku spersonalizowanych naklejek na opakowaniach produktów to prosty sposób na utrzymanie wszystkich zamówień i materiałów promocyjnych w zgodzie z Twoją marką. Spersonalizuj zwykłe opakowanie z logo firmy, dodaj świąteczny motyw do swoich świątecznych przesyłek lub dodaj okrągłą naklejkę, aby zapieczętować swoje listy z korespondencją.

Obraz: thedieline.com

Obraz: myownlabels.com

  1. Wszystko kręci się wokół polubień

Media społecznościowe są obecnie ważną częścią większości kampanii marketingowych. To nie tylko świetne narzędzie do natychmiastowych promocji i ogłoszeń wrażliwych na czas, ale także świetne do pobudzania konwersacji z klientami i informowania ich o ważnych nowościach i aktualizacjach w Twojej branży. To powiedziawszy, twoje wysiłki mogą pójść na marne, jeśli nikt nie jest po tobie. Z prostym "śledź nas na Twitterze @bigbusiness" na naklejce powinno być w stanie uzyskać kilka więcej zwolenników i większą publiczność, aby usłyszeć, co masz do powiedzenia.

Obraz: followmesticker.com

  1. Zabierz ją na imprezę

Obecność na imprezie to idealna okazja, aby dodać zestaw naklejek do swojej marketingowej mieszanki. Oferuj je ludziom z nazwą i logo Twojej firmy, kiedy przechodzą obok lub wchodzą do środka. Umieść na nich numer swojego stoiska, aby zaprowadzić ich do swojego obszaru lub po prostu stwórz zabawny hashtag bez żadnego innego wyjaśnienia. Tajemnica często dostaje się do najlepszych z nas i może skłonić do szybkiego wyszukiwania i śledzenia na mediach społecznościowych.

Obraz: etsy.com

  1. Just for fun

Jest coś naprawdę nostalgicznego w naklejkach. Z miłymi wspomnieniami o przyklejaniu ich do książek szkolnych lub piórników, niewielu może oprzeć się chęci odklejenia i przyklejenia. Naklejki z nagrodami, plakietki urodzinowe, naklejki świąteczne... lista jest dłuższa.

Obraz: etsy.com

Niezależnie od tego, do czego używasz swoich naklejek, po prostu zastosuj się do tych 3 wskazówek, a staniesz się prawdziwym twórcą naklejek w mgnieniu oka!

  1. Zachowaj prostotę
  2. Użyj kolorów swojej marki
  3. Nie upychaj zbyt wiele

Czy stworzyłeś ostatnio jakieś niezwykłe, spersonalizowane naklejki? Chętnie je zobaczymy na twitterze @instantprint