Jedną z naszych ulubionych rzeczy w instantprint HQ są wspaniałe zastosowania naszych produktów przez naszych klientów, nie wspominając o szerokiej gamie małych firm, które korzystają z druku. Nic nie ekscytuje nas bardziej niż widok, jak Twój nadruk ożywa w fabryce, a kiedy pojawia się coś trochę nietypowego, po prostu musimy dowiedzieć się więcej!

W tym tygodniu skontaktowaliśmy się z Sam z Super Cute Box, aby dowiedzieć się, w jaki sposób wykorzystuje ona druk do rozwoju swojego biznesu.

Super Cute Box, z siedzibą w południowej Anglii, pozyskuje słodkie artykuły papiernicze, artykuły gospodarstwa domowego, biżuterię i akcesoria, które następnie wysyła w pięknie zapakowanym miesięcznym pudełku subskrypcyjnym. Jak sama nazwa wskazuje, każde pudełko jest wypełnione super słodkimi przedmiotami od różnych dostawców z całego świata. Z mieszanką dziwactw, kiczu, kawaii i produktów retro, Sam stara się, aby w każdym miesiącu znalazł się przynajmniej jeden przedmiot pochodzący od małej firmy lub niezależnego dostawcy. Jako mistrz innych małych firm, Sam uwielbia pokazywać bogactwo talentów i dawać subskrybentom coś specjalnego i niezwykłego.

Sam regularnie wykorzystuje drukowane elementy w opakowaniach produktów, aby klienci wiedzieli dokładnie, co dobrego czeka na nich w środku. Pudełka zawierają motywującą pocztówkę w ładnym stylu, pasującym do ogólnego tematu pudełka oraz ulotkę A6 z informacjami o wszystkim, co znajduje się w środku.

To musi być super ekscytujące, gdy dostajesz jedno z tych pudełek prosto do swoich drzwi, zapakowane w najnowszą dawkę słodyczy!

Druk nie jest wykorzystywany tylko do samego opakowania. Podczas promowania firmy, partia ulotek lub kuponów rabatowych jest zawsze pod ręką, aby rozdawać je na kongresach, imprezach blogerskich i organizacjach charytatywnych w całej Wielkiej Brytanii.

Zapytaliśmy Sam, co do tej pory było najbardziej ekscytującym momentem, odpowiedziała: "Uwielbiam oglądać filmy z rozpakowywania i zdjęcia pudełek, które ludzie otrzymują. Każdego miesiąca jestem podekscytowana, że mogę wysyłać pudełka i wywoływać uśmiech na twarzach ludzi".

Jedna rada, której Sam udzieliłaby nowemu biznesowi, gdy dopiero zaczyna, to nigdy się nie poddawać i zawsze być profesjonalnym. Dodaje: "Im lepiej i bardziej profesjonalnie wygląda Twój produkt, tym większe prawdopodobieństwo, że ktoś będzie chciał go kupić. Czysto wyglądające, przyjazne dla użytkownika strony internetowe wraz z wysokiej jakości materiałami drukowanymi są koniecznością!

A więc mamy to! Wspaniała historia biznesowa, która pokazuje moc druku. Z kilkoma dobrze zaprojektowanymi ulotkami i odrobiną know-how, wykorzystanie druku może doskonale uzupełnić Twoją strategię marketingową.

Czy masz wspaniałą historię biznesową z wykorzystaniem druku? Od naklejek po broszury, skontaktuj się z nami, a Twoja historia może pojawić się na naszym blogu!