Jeśli jest jedna rzecz, którą lubimy, to świetny design, więc kiedy widzimy piękne projekty połączone ze zrównoważonym modelem biznesowym, jesteśmy do usług!

Niedawno rozmawialiśmy z Shalize z Madia & Matilda, luksusowej marki odzieżowej specjalizującej się w upcyklingu i zrównoważonych tkaninach. Chcieliśmy zobaczyć, w jaki sposób wykorzystuje ona druk do promowania swojej firmy i poznać jej historię.

Madia & Matilda, z siedzibą w Gloustershire, powstała w 2013 roku po tym, jak założycielka firmy realizowała swoją pasję do pięknie wykonanych ubrań. Niezależnie od tego, czy chodzi o przekształcanie starych ubrań w nowe projekty, czy po prostu tworzenie oszałamiających rzeczy z trwałych tkanin, chciała utrzymać dziedzictwo i rzemiosło przy życiu z innowacyjnym akcentem.

Shalize, projektantka Madia & Matilda, tworzy całą oprawę graficzną dla marki i używa czystego, lekkiego i zwiewnego stylu fotograficznego, w którym ubrania znajdują się w centrum obrazów. Każdy element jest z miłością tworzony z cennych ubrań i tekstyliów, co sprawia, że każda rzecz jest wyjątkowa, co znajduje odzwierciedlenie w materiałach marketingowych.

Regularnie tworzy lookbooki wypełnione kluczowymi elementami kolekcji i zabiera je na targi, w których bierze udział. Regularnie tworzą również sklepy typu pop-up oraz wykorzystują ulotki i plakaty do promowania wydarzeń i prezentowania swojej oszałamiającej odzieży. Shalize powiedziała: "Bardzo podobają nam się ulotki i to, że zapewniacie tak wiele opcji druku".

Kiedy zapytaliśmy Shalize, co było jak dotąd najbardziej ekscytującym momentem w prowadzeniu jej firmy, odpowiedziała: "Otrzymanie nagrody za zrównoważoną inicjatywę i nasze wydarzenie na wybiegu w Empire Casino."

Uwielbiamy pomysłowy styl Madia & Matilda i ideę przedłużania życia starych ubrań, więc zapytaliśmy Shalize o jedną radę, której udzieliłaby nowym firmom dopiero zaczynającym swoją działalność. "Wypróbujcie wszystko, ponieważ marketing testowy jest dobrą praktyką na przyszłość!".

Tak więc mamy to, kolejną wspaniałą historię z inspirującego biznesu!

Masz ochotę pojawić się na naszym blogu? Od ulotek i plakatów po banery rolowane i broszury, skontaktuj się z nami i powiedz nam kim jesteś, czym się zajmujesz i jak druk wpływa na Twój biznes!